GBPC35005
Üretici: 8
Kılıf: 12× 4-Square
Varyantlar
12 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
GBPC35005
BRIDGE RECT 1PHASE 50V 35A GBPC
onsemi 4-Square ✓ Mevcut
GBPC35005
BRIDGE RECTIFIER DIODE, 1 PHASE,
Rochester Electronics 4-Square
GBPC35005
BRIDGE RECT 1PHASE 50KV 35A GBPC
Diodes Incorporated 4-Square ✓ Mevcut
GBPC35005 T0G
Taiwan Semiconductor 4-Square
GBPC35005-E4/1
Vishay 4-Square ✓ Mevcut
GBPC35005-E4/51
Vishay 4-Square ✓ Mevcut
GBPC35005-G
Comchip Technology 4-Square
GBPC35005/1
Vishay 4-Square
GBPC35005T
GeneSiC Semiconductor 4-Square ✓ Mevcut
GBPC35005TA
SMC Diode Solutions 4-Square
GBPC35005W
BRIDGE RECT 1P 50V 25A GBPC-W
GBPC35005WTA
BRIDGE RECT 1P 50V 35A GBPC-W