FCA20N60
Transistörler - FET, MOSFET - Tekil
FCA20N60
Üretici: 2
Kılıf: 4× TO-3P-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
FCA20N60
20A, 600V, 0.19OHM, N-CHANNEL,
Rochester Electronics TO-3P-3 —
FCA20N60
MOSFET N-CH 600V 20A TO3PN
onsemi TO-3P-3 —
FCA20N60-F109
DISCRETE MOSFET
FCA20N60-F109
MOSFET N-CH 600V 20A TO3PN