BZX84C20
Üretici: 12
Kılıf: 24× TO-236-3, 2× SC-70
Varyantlar
26 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C20
DIODE ZENER 20V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C20
DIODE ZENER 20V 300W SOT23-3
DComponents TO-236-3
BZX84C20
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C20
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C20 RFG
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C20 TR
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23
Central Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C20_L99Z
DIODE ZENER 20.15V 550MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C20_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C20-7
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C20-7-F
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C20-AQ
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C20-AU_R1_000A1
PANJIT TO-236-3
BZX84C20-E3-08
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C20-E3-18
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C20-G3-08
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
BZX84C20-G3-18
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
BZX84C20-HE3-08
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
BZX84C20-HE3-18
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
BZX84C20-TP
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C20CC-HF
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C20LT1
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
BZX84C20LT1G
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C20LT3
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
BZX84C20LT3G
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
BZX84C20W
DIODE ZENER 20V 200MW SOT-323
Rectron USA SC-70
BZX84C20W-7
DIODE ZENER 20V 200MW SOT323