BZX84C20LT3G
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
BZX84C20
BZX84C20LT3G Hakkında
BZX84C20LT3G, onsemi tarafından üretilen 20V nominal gerilimli Zener diyottur. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan bu komponent, 225 mW güç kapasitesine sahiptir. 55 Ohm maksimum empedansı ve 50 nA ters yön sızıntı akımı ile düşük kaçak akım özelliği gösterir. -65°C ile +150°C arasında çalışmaya uygun olan bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. ±6% tolerans ile sağlanan komponentin ileri yönlü düşüşü 900 mV'tir (@10 mA).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V