BZX84C20-E3-18
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
BZX84C20
BZX84C20-E3-18 Hakkında
BZX84C20-E3-18, Vishay tarafından üretilen 20V nominal zener gerilimi ile çalışan bir tekil zener diyottur. 300mW güç derecelendirilmesine sahip bu bileşen, SOT-23-3 (TO-236-3) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±5% tolerans ile tasarlanmış olan diyot, 14V reverse geriliminde 50nA sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir. 55 Ohm maksimum impedansı ile voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V