BZX84C12
Üretici: 12
Kılıf: 29× TO-236-3, SC-70
Varyantlar
30 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C12
ZENER SOT-23 12V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C12
DIODE ZENER 12V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C12
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C12
ZENER DIODE, 12V, 5%, 0.25W, UNI
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C12 RFG
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C12 TR PBFREE
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Central Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C12_D87Z
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C12_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C12-7
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C12-7-F
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
BZX84C12-7-F-31
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C12-AQ
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C12-AU_R1_000A1
PANJIT TO-236-3
BZX84C12-E3-08
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C12-E3-18
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C12-G3-08
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
BZX84C12-G3-18
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
BZX84C12-HE3-08
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
BZX84C12-HE3-18
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
BZX84C12-TP
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C12CC-HF
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C12ET1
DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
BZX84C12ET1G
DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
BZX84C12ET3
DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
BZX84C12LT1
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
BZX84C12LT1G
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C12LT3
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
BZX84C12LT3G
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
BZX84C12W-7
DIODE ZENER 12V 200MW SOT323
Diodes Incorporated SC-70 ✓ Mevcut
TS85_BZX84C12
DIODE ZENER 12.15V 550MW SOT23