BZX84C12CC-HF
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C12
BZX84C12CC-HF Hakkında
BZX84C12CC-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 12V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOT-23 (TO-236) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 350 mW güç derecelendirmesine ve 25 Ohm maksimum empedansa sahiptir. 100 nA ters sızıntı akımı ile düşük kaçak özellikleri bulunur. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, ±5.42% toleranstır. Gerilim regülasyon, koruma devreleri, EMI/RFI bastırma ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Düşük güç gerektiren elektronik tasarımlarda ideal bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5.42%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V