BZX84C12LT1G
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Üretici
onsemi
BZX84C12
BZX84C12LT1G Hakkında
BZX84C12LT1G, onsemi tarafından üretilen 12V nominal zener diyotudur. 250mW güç kapasitesiyle tasarlanmış bu Surface Mount bileşen, TO-236-3 / SOT-23-3 paketlemede sunulmaktadır. ±5% tolerans ile 12V zener voltajı sağlayan diyot, 100nA ters kaçak akımı ve 25 Ohms maksimum impedansla karakterizedir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Gerilim düzenlemesi, yüksüz hat koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılan entegre devre koruması için idealdirler. 900mV forward voltajında 10mA akım iletimi gerçekleştirebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V