MBR20200CT-LJ
DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR20200CT
MBR20200CT-LJ Hakkında
MBR20200CT-LJ, Diodes Incorporated tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. Maksimum 200V ters voltaj ve 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonu ile tasarlanmış olan bu bileşen, hızlı recovery süresine (≤500ns) ve düşük forward voltage'a (890mV @ 10A) sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bileşen, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, invertör devreleri ve enerji dönüşüm uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışmaya uygun olan MBR20200CT-LJ, through-hole montajı desteklemektedir. Yaşam döngüsü itibarıyla ürün kullanımdan kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 890 mV @ 10 A