MBR20200CT-LJ /
Datasheet
Diyotlar - Doğrultucular - Diziler
MBR20200CT-LJ Datasheet
DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB
MPN
MBR20200CT-LJ
Paket / Kılıf
TO-220-3
Kategori
PDF İndir ← Parça Sayfası
MBR20200CT-LJ Datasheet
MBR(F)20200CT_20A.pdf