MBR20200CT
Üretici: 9
Kılıf: 14× TO-220-3, TO-262-3 Long Leads
Varyantlar
15 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR20200CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
SMC Diode Solutions TO-220-3
MBR20200CT
DIODE SCHOTTKY 200V 20A TO220AB
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR20200CT
SchottkyD, 200V, 20A
DComponents TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20200CT
onsemi TO-220-3
MBR20200CT
DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20200CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20200CT-1
DIODE SCHOTTKY 200V TO262
SMC Diode Solutions TO-262-3 Long Leads
MBR20200CT-B1-0000
SCHOTTKY DIODE 200V 20A TO-220AB
YANGJIE TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20200CT-BP
DIODE SCHOTTKY 20A 200V TO-220AB
Micro Commercial Components (MCC) TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20200CT-E1
MBR20200CT-G1
MBR20200CT-HF
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO220AB
Comchip Technology TO-220-3
MBR20200CT-LJ
DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB
MBR20200CTHC0G
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR20200CTTU