SUM110N04
Transistörler - FET, MOSFET - Tekil
SUM110N04
Üretici: 1
Kılıf: 4× TO-263-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
SUM110N04-03-E3
MOSFET N-CH 40V 110A TO263
Vishay TO-263-3 —
SUM110N04-05H-E3
MOSFET N-CH 40V 110A TO263
Vishay TO-263-3 —
SUM110N04-2M1P-E3
MOSFET N-CH 40V 29A/110A TO263
SUM110N04-2M3L-E3
MOSFET N-CH 40V 110A TO263