IRFH5250
Transistörler - FET, MOSFET - Tekil
IRFH5250
Üretici: 1
Kılıf: 4× 8-PowerVDFN
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
IRFH5250DTR2PBF
MOSFET N-CH 25V 40A 8VQFN
Infineon Technologies 8-PowerVDFN —
IRFH5250DTRPBF
MOSFET N-CH 25V 40A/100A 8PQFN
IRFH5250TR2PBF
MOSFET N-CH 25V 45A PQFN
IRFH5250TRPBF
MOSFET N-CH 25V 45A/100A 8PQFN