FQA24N50
Transistörler - FET, MOSFET - Tekil
FQA24N50
Üretici: 2
Kılıf: 4× TO-3P-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
FQA24N50
24A, 500V, 0.2OHM, N-CHANNEL, M
Rochester Electronics TO-3P-3 —
FQA24N50
MOSFET N-CH 500V 24A TO3P
onsemi TO-3P-3 —
FQA24N50_F109
MOSFET N-CH 500V 24A TO3P
onsemi TO-3P-3 —
FQA24N50-ON