BZX84C8V2
Üretici: 14
Kılıf: 30× TO-236-3, 2× 6-TSSOP, SOT-523, SC-70
Varyantlar
34 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C8V2
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C8V2
ZENER DIODE, 8.2V, 5%, 0.25W, UN
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C8V2
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C8V2
ZENER SOT-23 8.2V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C8V2 RFG
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C8V2 TR
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23
Central Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C8V2_D87Z
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C8V2_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C8V2-7
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C8V2-7-F
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
BZX84C8V2-7-F-31
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C8V2-AQ
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C8V2-AU_R1_000A1
PANJIT TO-236-3
BZX84C8V2-E3-08
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C8V2-E3-18
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C8V2-F2-0000HF
ZENER DIODE 8.2V 0.35W SOT-23-3L
YANGJIE TO-236-3
BZX84C8V2-G3-08
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
BZX84C8V2-G3-18
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
BZX84C8V2-HE3-08
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
BZX84C8V2-HE3-18
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
BZX84C8V2-TP
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C8V2CC-HF
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C8V2ET3
DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
BZX84C8V2LFHT116
DIODE ZENER 8.2V 250MW SSD3
ROHM Semiconductor TO-236-3
BZX84C8V2LT1
DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
BZX84C8V2LT116
DIODE ZENER 8.2V 250MW SSD3
ROHM Semiconductor TO-236-3
BZX84C8V2LT1G
DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C8V2LT3
DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
BZX84C8V2LYFHT116
250MW, 3.6V, SOT-23, AUTOMOTIVE
ROHM Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C8V2LYT116
250MW, 8.2V, SOT-23, ZENER DIODE
BZX84C8V2T-7-F
DIODE ZENER 8.2V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523 ✓ Mevcut
BZX84C8V2TS-7-F
DIODE ZENER ARRAY 8.2V SOT363