BZX84C8V2CC-HF
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23
BZX84C8V2
BZX84C8V2CC-HF Hakkında
BZX84C8V2CC-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 8.2V nominal voltajda çalışan bir Zener diyottur. 350mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, SOT-23-3 surface mount paketinde sunulmaktadır. Çizgisel voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 15Ω maksimum impedansıyla hızlı transient yanıtı sağlar. 700nA ters kaçak akımı ile düşük güç tüketimi sunar ve ±6.1% tolerans hassasiyeti ile toleranslandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±6.1%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V