BZX84C18
Üretici: 14
Kılıf: 32× TO-236-3, SOT-523
Varyantlar
33 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C18
DIODE ZENER 18V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C18
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C18
DIODE ZENER 18V 300W SOT23-3
DComponents TO-236-3
BZX84C18
ZENER DIODE, 18V, 5%, 0.25W, UNI
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C18 RFG
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C18 TR PBFREE
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
Central Semiconductor TO-236-3
BZX84C18_D87Z
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C18_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C18-7
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C18-7-F
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C18-7-F-31
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C18-7-F-79
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
BZX84C18-AQ
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C18-AU_R1_000A1
SOT-23, ZENER
PANJIT TO-236-3
BZX84C18-E3-08
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C18-E3-18
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C18-F2-0000HF
ZENER DIODE 18V 0.35W SOT-23-3L
YANGJIE TO-236-3
BZX84C18-G3-08
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
BZX84C18-G3-18
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
BZX84C18-HE3-08
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
BZX84C18-HE3-18
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
BZX84C18-TP
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C18CC-HF
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C18ET1
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
BZX84C18ET1G
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
BZX84C18ET3
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
BZX84C18ET3G
DIODE ZENER
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C18LT1
DIODE ZENER 18V 225MW SOT-23
BZX84C18LT1G
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C18LT3
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
BZX84C18LT3G
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C18T-7-F
DIODE ZENER 18V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523 ✓ Mevcut
BZX84C18VLYFHT116
250MW, 18V, SOT-23, AUTOMOTIVE Z