BZX84C18LT3G
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C18
BZX84C18LT3G Hakkında
BZX84C18LT3G, onsemi tarafından üretilen 18V nominal gerilimde çalışan tekil Zener diyottur. 225mW güç kapasitesi ve SOT-23-3 (SC-59, TO-236-3) yüzey montajlı paket ile kompakt uygulamalar için tasarlanmıştır. 45 Ohm maksimum impedans ve ±6% gerilim toleransı ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve sabit gerilim referansı uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 12.6V'de 50nA ters sızıntı akımı ile güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 12.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V