BZT52C16
Üretici: 8
Kılıf: 16× SOD-123, 3× SC-79, 2× SOD-123F, 2× 0402 (1006 Metric), SOD-882, SC-76
Varyantlar
25 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZT52C16
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123F
Diotec Semiconductor SOD-123F
BZT52C16
DIODE ZENER 16V 500MW SOD-123
Rectron USA SOD-123
BZT52C16 RHG
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123F
Taiwan Semiconductor SOD-123F
BZT52C16-13
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
Diodes Incorporated SOD-123 ✓ Mevcut
BZT52C16-13-F
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
Diodes Incorporated SOD-123
BZT52C16-7
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
BZT52C16-7-F
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
BZT52C16-E3-08
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52C16-E3-18
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52C16-F2-0000HF
ZENER DIODE 16V 0.5W SOD-123
YANGJIE SOD-123 ✓ Mevcut
BZT52C16-G RHG
DIODE ZENER 16V 350MW SOD123
Taiwan Semiconductor SOD-123
BZT52C16-G3-08
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
BZT52C16-G3-18
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
BZT52C16-HE3-08
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
BZT52C16-HE3-18
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
BZT52C16-HF
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
Comchip Technology SOD-123
BZT52C16-TP
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
Micro Commercial Components (MCC) SOD-123
BZT52C16HE3-TP
500MW ZENER SOD-123
BZT52C16LP-7
DIODE ZENER 16V 250MW 2DFN
Diodes Incorporated 0402 (1006 Metric)
BZT52C16LP-TP
DIODE ZENER 16V 100MW SOD882
Micro Commercial Components (MCC) SOD-882
BZT52C16LPQ-7
DIODE ZENER 16V 250MW 2DFN
Diodes Incorporated 0402 (1006 Metric) ✓ Mevcut
BZT52C16SHE3-TP
0.2W ZENER,SOD-323
Micro Commercial Components (MCC) SC-76 ✓ Mevcut
BZT52C16T-7
DIODE ZENER 16V 300MW SOD523
Diodes Incorporated SC-79 ✓ Mevcut
BZT52C16T-TP
DIODE ZENER 16V 100MW SOD523