BZT52C16-E3-08
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C16
BZT52C16-E3-08 Hakkında
BZT52C16-E3-08, Vishay tarafından üretilen 16V nominal gerilime sahip tek bir Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, 410mW maksimum güç disipasyonuna ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 13Ω Zener impedansı ile karakterize edilen bu diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. 12V ters yönde 100nA sızıntı akımı ile belirtilir. Şehirler arası gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılan, yüksek güvenilirlik ve hassas voltaj sabitleme özelliği sağlayan elektronik devreler için uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 12 V
Impedance (Max) (Zzt) 13 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V