BZT52C16-E3-18
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
BZT52C16
BZT52C16-E3-18 Hakkında
BZT52C16-E3-18, Vishay tarafından üretilen 16V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123 surface mount paketi içinde sunulan bu bileşen, 410mW maksimum güç dağıtımı kapasitesi ile çalışır. ±5% voltaj toleransına sahiptir ve maksimum 13 Ohm impedansı bulunmaktadır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. 12V'de 100nA ters kapasitesi ile karakterize edilmiştir. Düşük güçlü elektronik devrelerinde voltaj düzenlemesi, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. Kompakt boyutundan dolayı yoğun devre tasarımlarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 12 V
Impedance (Max) (Zzt) 13 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 410 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V