BZD27C16P
Üretici: 3
Kılıf: 19× DO-219AB, SOD-123F, SOD-123W
Varyantlar
21 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C16P
DIODE ZENER 16V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C16P M2G
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C16P MHG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C16P MQG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P MTG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P R3G
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P RFG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P RHG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P RQG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P RTG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P RUG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P RVG
DIODE ZENER 16.2V 1W SUB SMA
BZD27C16P-E3-08
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C16P-E3-18
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C16P-HE3-08
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
BZD27C16P-HE3-18
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
BZD27C16P-M-08
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
BZD27C16P-M-18
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
BZD27C16P-M3-08
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
BZD27C16P-M3-18
DIODE ZENER 16V 800MW DO219AB
BZD27C16PW
DIODE ZENER 16V 1W SOD123W