BZD27C16PW
DIODE ZENER 16V 1W SOD123W
Paket/Kılıf
SOD-123W
Seri / Aile Numarası
BZD27C16P
BZD27C16PW Hakkında
BZD27C16PW, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 16V nominal gerilimde çalışan 1W güç kapasiteli yüzey montajlı Zener diyottur. SOD-123W paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir, 12V'de 1µA ters kaçak akımı ve 15Ω maksimum empedansa sahiptir. ±5% tolerans ile 200mA'de 1V ileri gerilim karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 12 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SOD-123W
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package SOD-123W
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V