BZD27C16P
DIODE ZENER 16V 800MW SOD-123F
Üretici
Rectron USA
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
BZD27C16P
BZD27C16P Hakkında
BZD27C16P, 16V nominal voltajda çalışan tek bir Zener diyottur. 800 mW maksimum güç rating'ine sahip bu komponent, voltaj düzenleme ve gerilim sınırlama uygulamalarında kullanılır. SOD-123F surface mount paketinde tasarlanmıştır. ±6% tolerans ile üretilen bu Zener diyot, 6 Ohm maksimum impedans değerine ve 1 µA @ 12V ters kaçak akıma sahiptir. Güç kaynakları, analog devrelerde referans voltaj oluşturma, sinyal koruma ve aşırı voltaj suppresyon devreleri başta olmak üzere çeşitli elektronik uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 12 V
Impedance (Max) (Zzt) 6 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-123FL
Tolerance ±6%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V