BZD27C130P
Üretici: 3
Kılıf: 20× DO-219AB, SOD-123F
Varyantlar
21 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C130P
DIODE ZENER 132V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C130P M2G
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C130P MHG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C130P MQG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P MTG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P R3G
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P RFG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P RHG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P RQG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P RTG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P RUG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P RVG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA
BZD27C130P-E3-08
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C130P-E3-18
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C130P-HE3-08
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
BZD27C130P-HE3-18
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
BZD27C130P-M-08
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
BZD27C130P-M-18
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
BZD27C130P-M3-08
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
BZD27C130P-M3-18
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
BZD27C130PHRFG
DIODE ZENER 132.5V 1W SUB SMA