BZD27C130P-E3-18
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C130P
BZD27C130P-E3-18 Hakkında
Vishay BZD27C130P-E3-18, 130V nominal zener voltajına sahip yüksek voltaj zener diyotudur. 800 mW güç yeteneği ile regülatör devreleri, over-voltage koruması ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 1 µA reverse leakage akımı ve 300 Ohm maksimum impedansı ile yüksek voltaj uygulamalarında voltaj stabilizasyonu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 100 V
Impedance (Max) (Zzt) 300 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V