BZD27C130P-M-08
DIODE ZENER 130V 800MW DO219AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-219AB
Seri / Aile Numarası
BZD27C130P
BZD27C130P-M-08 Hakkında
BZD27C130P-M-08, Vishay tarafından üretilen 130V nominal zener voltajına sahip bir yüksek voltaj zener diyotudur. Surface mount DO-219AB paketinde sunulan bu komponent, 800 mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 1 µA @ 100V ters sızıntı akımına sahiptir. 300 Ohm maksimum empedansı ile düşük dinamik impedans karakteristiği sunar. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Yüksek voltaj düzenleme devreleri, koruma uygulamaları, voltaj referans devreleri ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. 1.2V @ 200mA ileri voltaj karakteristiği ile hızlı sızıntı süresi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 100 V
Impedance (Max) (Zzt) 300 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-219AB
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V