30CTQ045
Üretici: 3
Kılıf: 4× TO-263-3, 2× TO-262-3 Long Leads, TO-220-3
Varyantlar
7 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
30CTQ045
30A, 45V, TO-220AB,SCHOTTKY RECT
SMC Diode Solutions TO-220-3
30CTQ045
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Vishay TO-263-3 ✓ Mevcut
30CTQ045
SchottkyD, 45V, 30A
DComponents TO-263-3 ✓ Mevcut
30CTQ045-1
DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO262
SMC Diode Solutions TO-262-3 Long Leads
30CTQ045-1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO262
Vishay TO-262-3 Long Leads
30CTQ045STR
DIODE SCHOTTKY 45V 15A D2PAK
SMC Diode Solutions TO-263-3
30CTQ045STRL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK