30CTQ045-1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO262
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
30CTQ045
30CTQ045-1 Hakkında
30CTQ045-1, Vishay tarafından üretilen 45V Schottky diyot dizisidir. TO-262-3 (I²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akımı diode başına 15A olan bir çift diyot (Common Cathode konfigürasyonu) içerir. Fast Recovery özelliği sayesinde 500ns'den daha kısa anahtarlama süresi ve 620mV ileri voltaj düşümü ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. 2mA ters kaçak akımı ile düşük enerji kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 15 A