VB20100S-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-263AB
Seri / Aile Numarası
VB20100S
VB20100S-M3/4W Hakkında
VB20100S-M3/4W, Vishay tarafından üretilen 20A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. 100V maksimum ters voltaj ile tasarlanan bu bileşen, düşük ileri voltaj düşüşü (900mV @ 20A) ve hızlı geri kazanım özelliğine sahiptir. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan diyot, anahtarlama güç kaynakları, invertörler, AC/DC konvertörleri ve güç management uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. Düşük kapasitans ve minimal reverse leakage akımı (500µA @ 100V) ile de karakterize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 20 A