VB20100S
Diyotlar - Doğrultucular - Tekil
VB20100S
Üretici: 1
Kılıf: 4× TO-263-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
VB20100S-E3/4W
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO263AB
Vishay TO-263-3 —
VB20100S-E3/8W
Vishay TO-263-3 ✓ Mevcut
VB20100S-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-263AB
Vishay TO-263-3 —
VB20100S-M3/8W
DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO263AB