TXD2SA-12V-3
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
Seri / Aile Numarası
TXD2SA-12V
TXD2SA-12V-3 Hakkında
Panasonic TXD2SA-12V-3, genel amaçlı bir sinyal rölesedir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile iki bağımsız anahtarlama işlemi gerçekleştirebilir. 12VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölü, 23.3 mA coil akımına sahiptir. Maximum 2 Amper'e kadar load akımını anahtarlaması mümkündür. Non-latching tipi olup, 4 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Silver ve Gold iletken malzeme kombinasyonu sayesinde güvenilir elektriksel bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu rölü, endüstriyel uygulamalar, kontrol sistemleri, ev otomasyonu ve otomoktif uygulamalarında kullanılır. Yüzey montaj tipi olup, Gull Wing termination stiline sahiptir. Tam sealed yapı sayesinde çevre koşullarına karşı korunmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 23.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 220VDC - Max