TXD2SA-12V
Sinyal Röleleri, 2 Amper'e Kadar
TXD2SA-12V
Üretici: 1
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
TXD2SA-12V-1
RELAY GEN PURPOS DPDT 10MA 12VDC
Panasonic — —
TXD2SA-12V-3
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
Panasonic — —
TXD2SA-12V-4
TXD2SA-12V-X