TPN3R704PL,L1Q
MOSFET N-CH 40V 80A 8TSON
Paket/Kılıf
8-PowerVDFN
Seri / Aile Numarası
TPN3R704PL
TPN3R704PL,L1Q Hakkında
Toshiba TPN3R704PL,L1Q, N-Channel MOSFET transistördür. 40V Vdss ile tasarlanan bu bileşen, 25°C'de 80A sürekli drenaj akımına sahiptir. 8-TSON (3.1x3.1mm) SMD paketinde sunulan cihaz, düşük 3.7mΩ Ron değeri ile verimli güç yönetimi sağlar. 10V gate voltajında 27nC gate charge karakteristiği ile hızlı anahtarlama işlemleri gerçekleştirebilir. 175°C maksimum çalışma sıcaklığında ve 86W güç dağılımı kapasitesinde, anahtarlama güç kaynakları, motor sürücüleri, LED sürücüleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 80A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 40 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2500 pF @ 20 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 175°C
Package / Case 8-PowerVDFN
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 630mW (Ta), 86W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7mOhm @ 40A, 10V
Supplier Device Package 8-TSON Advance (3.1x3.1)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 2.4V @ 0.2mA