TJ30S06M3L,LXHQ
MOSFET P-CH 60V 30A DPAK
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
TJ30S06M3L
TJ30S06M3L,LXHQ Hakkında
Toshiba TJ30S06M3L,LXHQ, P-Channel MOSFET transistörüdür. 60V drain-source gerilimi ve 30A sürekli drain akımı ile tasarlanmıştır. DPAK (TO-252-3) yüzey montajlı pakete sahip olup, düşük on-state direnci (21.8 mOhm @ 15A, 10V) sayesinde ısıl kayıpları minimize eder. 175°C maksimum çalışma sıcaklığında, güç yönetimi, anahtar uygulamaları ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. 10V gate-source gerilimi ile kontrol edilir ve 68W maksimum güç yayınlayabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 30A (Ta)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
FET Type P-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3950 pF @ 10 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 68W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 21.8mOhm @ 15A, 10V
Supplier Device Package DPAK+
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) +10V, -20V
Vgs(th) (Max) @ Id 3V @ 1mA