STB12NM50T4
MOSFET N-CH 550V 12A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
STB12NM50T4
STB12NM50T4 Hakkında
STB12NM50T4, STMicroelectronics tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistörüdür. 550V drain-source voltajına ve 12A sürekli drain akımına sahiptir. D2PAK (TO-263) yüzey montajlı paket ile sunulmaktadır. 350mOhm maksimum RDS(on) değeri ile röle sürücüleri, güç kaynakları, DC/DC konvertörleri, motor kontrol devresi ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışmaya uygun, 160W maksimum güç dissipasyonuna sahiptir. ±30V gate-source voltaj aralığında güvenli bir şekilde çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 12A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 550 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1000 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 160W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 350mOhm @ 6A, 10V
Supplier Device Package D2PAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±30V
Vgs(th) (Max) @ Id 5V @ 50µA