SPB80N08S2L-07
MOSFET N-CH 75V 80A TO263-3
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SPB80N08S2L
SPB80N08S2L-07 Hakkında
SPB80N08S2L-07, Infineon Technologies tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistörüdür. 75V Drain-Source gerilim ve 80A sürekli drenaj akımı kapasitesine sahiptir. 6.8mΩ maksimum RDS(on) değeri ile düşük iletim kayıpları sağlar. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paketlemesi ile kompakt tasarımlara uyguntur. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 300W güç yayabilir. Güç düzenleyicileri, motor kontrol devreleri, anahtarlama uygulamaları ve endüstriyel inverter tasarımlarında kullanılan yüksek akım anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. Ürün üretimi sonlandırılmıştır (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 80A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 75 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 233 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 6820 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 300W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.8mOhm @ 67A, 10V
Supplier Device Package PG-TO263-3-2
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 2V @ 250µA