RUF025N02TL
MOSFET N-CH 20V 2.5A TUMT3
Seri / Aile Numarası
RUF025N02TL
RUF025N02TL Hakkında
RUF025N02TL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen N-channel MOSFET transistörüdür. 20V drain-source voltaj ve 2.5A sürekli drenaj akımı kapasitesiyle çalışan bu bileşen, düşük kaynakları ile (54mOhm @ 2.5A, 4.5V) güç yönetimi uygulamalarında verimli çalışır. TUMT3 yüzey montajı paketinde sunulan transistör, anahtar kontrolü, güç dönüştürücüler, motor sürücüleri, LED sürücüler ve genel darbe genişliği modülasyonu (PWM) uygulamalarında kullanılır. -10V ile +10V arasında gate voltajı aralığına sahip olması ve 150°C maksimum çalışma sıcaklığı onu endüstriyel ortamlar için uygun kılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 2.5A (Ta)
Drain to Source Voltage (Vdss) 20 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5 nC @ 4.5 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 370 pF @ 10 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case 3-SMD, Flat Leads
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 320mW (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 54mOhm @ 2.5A, 4.5V
Supplier Device Package TUMT3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±10V
Vgs(th) (Max) @ Id 1.3V @ 1mA