RM4P20ES6
MOSFET P-CH 20V 3A/4.1A SOT23-6
Üretici
Rectron USA
Paket/Kılıf
SOT-23-6
Seri / Aile Numarası
RM4P20ES6
RM4P20ES6 Hakkında
RM4P20ES6, Rectron USA tarafından üretilen P-Channel MOSFET transistördür. SOT-23-6 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 20V drain-source gerilim ve 4.1A (Tc) sürekli dren akımı kapasitesine sahiptir. 52mOhm maksimum on-dirençle (4.5V gate-source geriliminde) karakterize edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir ve 1.7W güç saçılımı kabiliyetine sahiptir. Anahtarlama uygulamaları, güç yönetimi, motor kontrolü ve düşük gerilim DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. Gate eşik gerilimi 1V'tur (250µA akımında).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 3A (Ta), 4.1A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 20 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
FET Type P-Channel
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 740 pF @ 4 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOT-23-6
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 1.7W (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 52mOhm @ 4.1A, 4.5V
Supplier Device Package SOT-23-6
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±12V
Vgs(th) (Max) @ Id 1V @ 250µA