RB751S40T5G
DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
RB751S40
RB751S40T5G Hakkında
RB751S40T5G, onsemi tarafından üretilen miniature Schottky diyotudur. SOD-523 yüzey montaj paketi içinde sunulan bu komponent, 40V ters voltaj ve 30mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 370mV maksimum forward voltaj ile düşük güç kayıpları sağlar ve 500nA ters kaçak akımı karakteristiğine verir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilmesi geniş sıcaklık aralığında kullanılmasına olanak tanır. Small signal hızı nedeniyle anahtarlama uygulamaları, RF devreler, güç yönetimi sistemleri ve sinyal deteksiyonunda tercih edilir. Kompakt boyutu ve düşük kapasitanslı özellikleri yüksek frekans uygulamalarına uygun kılar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 370 mV @ 1 mA