RB751S40
Üretici: 4
Kılıf: 6× SC-79
Varyantlar
6 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
RB751S40
RECTIFIER, SCHOTTKY, 0.03A, 40V
Rochester Electronics SC-79
RB751S40
DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F
onsemi SC-79 ✓ Mevcut
RB751S40_R1_00001
SOD-523, SKY
PANJIT SC-79 ✓ Mevcut
RB751S40-AU_R1_000A1
SOD-523, SKY
PANJIT SC-79 ✓ Mevcut
RB751S40,115
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523
Nexperia SC-79 ✓ Mevcut
RB751S40T5G
DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523