R6515ENJTL
MOSFET N-CH 650V 15A LPTS
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
R6515EN
R6515ENJTL Hakkında
ROHM Semiconductor tarafından üretilen R6515ENJTL, 650V drain-source gerilimi ve 15A sürekli drain akımı kapasitesine sahip N-channel MOSFET'tir. TO-263 (D²Pak) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 315mΩ maksimum Rds(on) değeriyle düşük iletim kayıpları sağlar. 150°C'ye kadar çalışabilen kompakt tasarımı, güç yönetimi uygulamalarında, sürücü devreleri, AC-DC dönüştürücüler ve anahtarlama elektriği devrelerinde kullanılır. 40nC gate charge ve 910pF input kapasitans değerleri hızlı anahtarlama performansı ile uygulamalarda sorunsuz entegrasyonunu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 15A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 650 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 910 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 184W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 315mOhm @ 6.5A, 10V
Supplier Device Package LPTS
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 430µA