PSMN7R6-60PS,127
MOSFET N-CH 60V 92A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
PSMN7R6-60PS
PSMN7R6-60PS,127 Hakkında
Nexperia PSMN7R6-60PS,127, 60V drain-source voltaj ve 92A sürekli drenaj akımı kapasitesine sahip N-Channel MOSFET transistördür. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponen, düşük on-resistance (7.8mOhm @ 25A, 10V) sayesinde minimal güç kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 149W maksimum güç dağılımı özelliği ile endüstriyel uygulamalar, motor sürücüleri, anahtarlama güç kaynakları ve güç yönetimi devrelerinde kullanılır. 38.7nC gate charge değeri hızlı anahtarlama performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 92A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 38.7 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2651 pF @ 30 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 149W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.8mOhm @ 25A, 10V
Supplier Device Package TO-220AB
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA