PSMN4R6-60PS,127
MOSFET N-CH 60V 100A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
PSMN4R6-60PS
PSMN4R6-60PS,127 Hakkında
PSMN4R6-60PS,127, Nexperia tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 60V drain-source gerilimi ve 100A sürekli drain akımı ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, güç dönüştürme, motor kontrolü, elektrik aletleri ve endüstriyel uygulamalarda sürücü görevi yapar. 4.6mΩ maksimum on-direnci ile düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışır ve 211W maksimum güç yayını kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 100A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 70.8 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4426 pF @ 30 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 211W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6mOhm @ 25A, 10V
Supplier Device Package TO-220AB
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA