PSMN3R3-80ES,127
ELEMENT, NCHANNEL, SILICON, MOSF
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
PSMN3R3-80ES
PSMN3R3-80ES,127 Hakkında
PSMN3R3-80ES,127, Rochester Electronics tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 80V drain-source voltaj kapasitesi ile 120A sürekli drenaj akımı sağlayabilen bu silikon tabanlı transistör, güç yönetimi, motor kontrolü, anahtarlama ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır. 3.3mΩ maksimum RDS(On) değeri ile düşük iletim kaybı sunmaktadır. TO-262 (I²Pak) paketine sahip olan komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 338W'a kadar enerji yayabilir. Yüksek gate charge değeri ile hızlı anahtarlama özellikleri sağlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 120A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 80 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 139 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 9961 pF @ 40 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 338W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3mOhm @ 25A, 10V
Supplier Device Package I2PAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA