PSMN2R8-80BS,118
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
PSMN2R8-80BS
PSMN2R8-80BS,118 Hakkında
Nexperia PSMN2R8-80BS,118, 80V/120A kapasiteli N-Channel MOSFET transistörüdür. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 3mΩ (max) düşük RDS(on) direncine sahiptir. Anahtarlama uygulamaları, güç yönetimi devreleri, motor kontrolü ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. 306W güç dağıtımı kapasitesi ve -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile endüstriyel ve otomotiv uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. Gate charge 139nC (10V) ve düşük kapasitans değerleri yüksek frekansla çalışan devrelerde verimli performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 120A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 80 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 139 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 9961 pF @ 40 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 306W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3mOhm @ 25A, 10V
Supplier Device Package D2PAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA