PSMN017-60YS,115
MOSFET N-CH 60V 44A LFPAK56
Paket/Kılıf
SOT-669
Seri / Aile Numarası
PSMN017-60YS
PSMN017-60YS,115 Hakkında
PSMN017-60YS,115, Nexperia tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 60V drain-source gerilim ve 44A sürekli drain akımı kapasitesi ile orta güç uygulamalarında kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. 15.7mOhm on-state direnç (10V gate geriliminde 15A akımda) ile verimli çalışma sağlar. SC-100/LFPAK56 paketinde sunulan bu komponenti, anahtarlama devreleri, motor sürücüleri, güç yönetimi ve DC-DC dönüştürücüleri gibi uygulamalarda bulabilirsiniz. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 74W'a kadar güç yayabilir. Gate şarj değeri (20nC) düşük olduğu için hızlı anahtarlama işlemleri için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 44A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1172 pF @ 30 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SC-100, SOT-669
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 74W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 15.7mOhm @ 15A, 10V
Supplier Device Package LFPAK56, Power-SO8
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA