PSMN015-100YLX
PSMN015-100YL - N-CHANNEL 100V,
Paket/Kılıf
SOT-669
Seri / Aile Numarası
PSMN015-100YL
PSMN015-100YLX Hakkında
PSMN015-100YLX, Rochester Electronics tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 100V drenaj-kaynak geriliminde 69A sürekli drenaj akımı kapasitesine sahiptir. 14.7mΩ maksimum on-direnci ile düşük kayıp uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. SC-100 (SOT-669) yüzey montajlı pakete sahip olan bileşen, anahtarlama güç dönüştürücüleri, motor kontrol devreleri, elektrik motor şoförleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. ±20V maksimum gate geriliminde çalışır ve hızlı anahtarlama hızı için optimize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 69A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 86.3 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 6139 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SC-100, SOT-669
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 195W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 14.7mOhm @ 20A, 10V
Supplier Device Package LFPAK56, Power-SO8
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA