PSMN015-100B,118
MOSFET N-CH 100V 75A D2PAK
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
PSMN015-100B
PSMN015-100B,118 Hakkında
Nexperia tarafından üretilen PSMN015-100B,118, 100V drain-source voltajında 75A sürekli akım kapasitesine sahip N-Channel MOSFET'tir. D²Pak (TO-263) yüzey montajlı paketlemede sunulan bu transistör, 15mΩ maksimum on-direnci (10V, 25A'da) ile düşük enerji kaybı sağlar. Gate charge 90nC ve input capacitance 4900pF'dir. -55°C ile +175°C çalışma sıcaklık aralığında 300W güç dağıtabilir. Anahtarlama uygulamaları, motor kontrol devreleri, güç yönetimi sistemleri ve DC-DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 75A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4900 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 300W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 15mOhm @ 25A, 10V
Supplier Device Package D2PAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA