PHU11NQ10T,127
MOSFET N-CH 100V 10.9A IPAK
Paket/Kılıf
IPAK
Seri / Aile Numarası
PHU11NQ10T
PHU11NQ10T,127 Hakkında
PHU11NQ10T,127, NXP Semiconductors tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 100V drain-source gerilimi ve 10.9A sürekli dren akımı kapasitesine sahiptir. Maksimum 180mOhm on-state direncine (Rds On) sahip olan bu bileşen, güç yönetimi, motor kontrol, DC-DC dönüştürücü ve anahtar uygulamalarında kullanılır. TO-251-3 (IPAK) paketinde sunulan komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. 14.7nC kapı yükü ve 360pF giriş kapasitansi özellikleri ile hızlı anahtarlama işlemleri için uygundur. Maksimum 57.7W güç tüketimi derecesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 10.9A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14.7 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 360 pF @ 25 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 57.7W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 180mOhm @ 9A, 10V
Supplier Device Package I-PAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1mA